Microsoft Dynamics BI - İş Zekası

Projelerinizdeki başarıya ulaşmanızı sağlayacak İlk Adım alacağınız Doğru Eğitimden geçmektedir.

İş Zekası Projelerinizdeki başarıya ulaşmanızı sağlayacak İlk Adım alacağınız Doğru Eğitimden geçmektedir.

Sektörde onlarca proje tecrübesine sahip uzman eğitmenlerimiz tarafından İş Zekası, Finansal Raporlama ve Analiz,Dynamics AX & CRM İş Zekası (BI) vb. gibi birçok teknik konuda standart yada özel içerikli eğitimlerimiz ile projelerinizin daha sağlıklı yürümesi ve hedeflerinize doğrudan ve sorunsuz ulaşmak için Microsoft eğitim ve sertifikasyon programına adım atın.

Uzman eğitmenlerimiz, teorik bilgiyi en üst düzeyde aktarmalarının yanı sıra her eğitimde planlanan workshop’larla birlikte saha tecrübelerini ve best practice’leri katılımcılara aktarmaktadır.Sunduğumuz paket eğitimler aşağıda olmakla birlikte özel eğitim içerik taleplerinizi de karşılayacak “workshop” tarzı eğitimlerimiz de mevcuttur.

Eğitim paketleri hakkındaki teklif, eğitim içeriği ve takvimi yada özel eğitim içerik talepleriniz için lütfen bizimle iletişim kurunuz.

 

 

Projelerinizdeki başarıya ulaşmanızı sağlayacak İlk Adım alacağınız Doğru Eğitimden geçmektedir.
Sektörde onlarca proje tecrübesine sahip uzman eğitmenlerimiz tarafından İş Zekası, Finansal Raporlama ve Analiz,Dynamics AX & CRM BI vb. gibi birçok teknik konuda standart yada özel içerikli eğitimlerimiz ile projelerinizin daha sağlıklı yürümesi ve hedeflerinize doğrudan ve sorunsuz ulaşmak için Microsoft eğitim ve sertifikasyon programına adım atın.Uzman eğitmenlerimiz, teorik bilgiyi en üst düzeyde aktarmalarının yanı sıra her eğitimde planlanan workshop’larla birlikte saha tecrübelerini ve best practice’leri katılımcılara aktarmaktadır.Sunduğumuz paket eğitimler aşağıda olmakla birlikte özel eğitim içerik taleplerinizi de karşılayacak “workshop” tarzı eğitimlerimiz de mevcuttur. Eğitim paketleri hakkındaki teklif, eğitim içeriği ve takvimi yada özel eğitim içerik talepleriniz için lütfen bizimle iletişim kurunuz.
• Veri Ambarı Mimarisi
• Veri Ambarı Modelleme
• Veri Ambarı Metadata Yönetimi
• Veri Analizi
• Veri Kalitesi
• Veri Madenciliği
• Microsoft İş Zekası Eğitimleri
   o SSIS – SQL Server Integration Services
   o SSAS – SQL Server Analyses Services
   o SSRS – SQL Server Reporting Services
   o SharePoint 2010 BI
   o PowerPivot & DAX
MDX Query ve Performans Eğitmi ( İleri Düzey )
 
• Dynamics İş Zekası ve Raporlamar Eğitimleri
o Dynamics Axapta İş Zekası Eğitimi 1 ( Başlangıç )
o Dynamics Axapta İş Zekası Eğitimi 2 ( Orta ve İleri Düzey )
o Atlas
o Dynamics CRM Analitik Raporlama ( Zap BI )